Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Kniha návštev

 • Meno:Nepovinný údaj
 • E-mail:Nepovinný údaj
 • Správa:Povinný údaj
 • Vaše hodnotenie:
  Rating Rating Rating Rating Rating
1 2 ... 8 9 10
 • Rasťo(19.06.2013 18:36)
  Milí priatelia a Optimal, keďže nosím dioptrické okuliare, mal som v minulosti problém s výberom slnečných okuliarov na šport a bicykel - až som objavil Optimal. A moje problémy skončili :) V máji 2010 som si zakúpil prvé okuliare Optimal OV-01 s vymeniteľnými zorníkmi a dioptrickým klipom s rámom Klasik - bol som veľmi spokojný. Teraz som už vlastníkom modelu 406. Jeho výhodou je multifunkčný rám, kde sa dajú vymieňať postrannice za gumku. Pre tých, ktorí majú dioptrie ako ja a budú používať dioptrický klip, treba zdôrazniť, že klip je flexibilný a nie je problém s vkladaním aj pri silnejších dioptriách ako mám napríklad aj ja -5 a ešte aj cylinder na pravom oku 1,5. Klip je široký a dobre cez neho vidieť. Pri silnejších dioptriách by som možno len poradil, že treba optikovi zdôrazniť, že sklá treba zabrúsiť tak, aby sa nedotýkali zorníka slnečných okuliarov. (pokračovanie v nasledujúcom príspevku).
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • zakazník(19.06.2013 09:10)
  testujem
  Hodnotenie: rating starrating starrating star
 • Stanislav(17.06.2013 20:34)
  Vlastním okuliare 717 s modrou antireflexnou vrstvou, nosím ich stále, sú dobré do každého počasia, veľmi ich oceňujem pri šoférovaní. Ochranné okuliare OSI-01 používam napríklad pri kosení trávy alebo pri iných domácich prácach. S okuliarmi Optimal som naozaj spokojný, chystám sa kúpiť si nový model, keď pôjdem na dovolenku.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Anna(17.06.2013 19:32)
  Okuliare Optimal, to je moja srdcovka. Keď idem okolo prevádzky v Trnave alebo v Bratislave, vždy sa zastavím alebo spomalím, aby som sa pozrela na tie krásne modely. Prvé som si kúpila v roku 2005, ešte ich stále nosím, mám 702, postupne som si dokúpila ďalšie modely. Na lyžovanie nosím model 5811, sú dobré do každého počasia a hlavne sa nerosia. Moje obľúbené sú 412 multifunkčné, využívam ich po celý rok. Keď príde nová kolekcia okuliarov Optimal neodolám a kúpim si nový model alebo niekto z mojej rodiny. Odporúčam ich všetkým, sú skvelé.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Jana(10.06.2013 09:25)
  Dobrý deň, boli sme na nákupoch v Trnave-v Tescu,Zastavili sme sa pri vašom stánku a chceli by sme sa poďakovať za jeden z najlepších nákupov,aké sme zatiaľ zažili.Obsluhovala nás pani Petríková a poviem,že takú obsluhu som ešte nezažila.Bola veľmi ochotná,poradila,vysvetlila veci ktoré sme dovtedy o okuliaroch nevedeli,aj keď sme už vašu značku kupovali,tak takéto informácie sme počuli prvý krát.Bola to pre nás excelentná obsluha,hneď sme kúpili dvoje okuliare.Ďakujem za kvalifikovaný personál,s vďakou Jana Sádecká.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • tomas(10.06.2013 08:25)
  podakovanie, na slovensku az neuveritelny pristup k zakaznikovi a ochota pomoct. dakujem za pristup p. Bibiane Baranovej.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Ivana(04.06.2013 10:35)
  Pred 6 rokmi som si kúpila prvé okuliare Optimal, model 711, ktoré som používala najmä na bežné nosenie. Bola som nimi nadšená, pretože mi poskytovali dokonalú ochranu zraku a komfortné videnie. Odvtedy som značke Optimal zostala verná a dokúpila som si aj športový model 725 A. Tie používam najmä pri bicyklovaní, pretože mi perfektne kopírujú tvár, dokonale sedia a chránia oči pred vetrom. Najnovšie som si zaobstarala model 412 A multi, multifunkčné okuliare. Použila som ich niekoľkokrát pri cyklistike, sú ideálne do každého počasia, perfektne rozjasňujú, výborne sedia. Takisto vlastním aj model 405, ktoré nosím najčastejšie, na bežné nosenie, v slnečnom počasí ich neskladám z tváre, sú veľmi elegantné a štýlové. Takže môžem vyjadriť len veľkú spokojnosť s okuliarmi Optimal a odporučiť ich každému, kto vyžaduje kvalitu a stopercentnú ochranu zraku.
  Hodnotenie: rating starrating starrating starrating starrating star
 • Marcel(30.05.2013 16:42)
  Vlastním až troje okuliare značky Optimal. Na bežné nosenie a najmä na šport používam okuliare K715 s 3 rôznymi vymeniteľnými zorníkmi. Sú perfektné v tom, že nemajú spodné orámovanie a napríklad pri bicyklovaní nezabraňujú periférnemu videniu, keď chcem zistiť či ide niečo za mnou alebo vedľa mňa. 402B Lux, ktoré používam najmä na šoférovanie a turistiku, ale i bežné nosenie sú perfektne ohybné, omylom si sadol na ne môj brat a stále sú v pôvodnom stave:). Na lyžovanie používam zjazdové okuliare 5811, ktoré sedia aj s prilbou, nerosia sa a používam ich za každého počasia. Po dobrej skúsenosti s okuliarmi značky Optimal som kúpil okuliare aj celej svojej rodine.
  Hodnotenie: bez hodnotenia
1 2 ... 8 9 10