Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Prvýkrát Optimal? Prvýkrát na našej stránke?

Toto leto si všímame zvýšený záujem o našu slovenskú značku Optimal a preto by sme chceli venovať pár slov tým, ktorí sa s nami stretávajú po prvýkrát.

 

Ste na našej stránke práve teraz  po prvýkrát ? Poznáte Optimal ? Čo je to za značka ? Aké sú to okuliare ? Sú vhodné na šoférovanie ? Sú dámske či pánske ? Sú aj na bežné nosenie ? Sú všetky len športové ? Ktoré sú elegantné ?

Tieto otázky sú len časť z otázok, ktoré sa nás pýtajú zákazníci na našich prevádzkach, na prevádzkach našich partnerov alebo prostredníctvom emailov, keď sa stretnú s Optimalom po prvý raz.

Ak ste aj Vy u nás práve teraz po prvýkrát, dovoľte nám, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili.

Prvýkrát Optimal? Prvýkrát na našej stránke?

Optimal je slovenská značka, ktorú sme ako malá rodinná firma založili, aby si čo najviac ľudí mohlo chrániť zrak kvalitnými slnečnými okuliarmi po celý rok.

Starostlivosti o zrak a slnečným okuliarom venujeme všetok náš čas a okuliare sú hlavnou činnosťou našej firmy, nie len doplnkovým sortimentom a práve preto nám dôverujú tisíce spokojných zákazníkov.

Našimi zákazníkmi sú ľudia pracujúci v záchranných zložkách, vojaci, policajti, záchranári, piloti, manažéri, obchodní cestujúci a ľudia po operáciách očí.

Najväčšou skupinou našich zákazníkov sú vodiči.

Nesmieme zabúdať ani na všetkých tých, ktorí sú aktívnymi profesionálnymi či amatérskymi športovcami. Nezanedbateľnou skupinou sú ľudia, ktorí aktívne trávia svoj voľný čas a všetci tí, ktorým záleží na ochrane svojho zraku.

Naše slnečné okuliare nedelíme na pánske a dámske. Všetky naše slnečné okuliare sú unisex.

Naše slnečné okuliare nedelíme na cyklistické, horské, šoférske či mestské.  

Neurčujeme Vám účel ich použitia, pretože už pri výrobe sme dbali na to, aby ste ich mohli používať všestranne.

Záleží nám na ochrane Vašich očí a preto je pre nás prvoradé, aby Vám okuliare správne sadli na tvár. Ak sa cítite v okuliaroch dobre, netlačia Vás, plne chránia Vaše oči a očné okolie, tak je úplne jedno na akú činnosť si ich zvolíte.

Naše slnečné okuliare sú celoročné na ostré slnečné žiarenie, k vode, k moru, na hory, do auta, na bežné nosenie a všade tam, kde potrebujete byť chránení voči slnečnému žiareniu.

Optická presnosť a korektnosť je pre nás prioritou, preto sú naše slnečné okuliare zaradené do optickej triedy 1 a neskresľujú videnie.

Hoci sme začínali ako športová značka, dnes už disponujeme množstvom krásnych elegantných kúskov vhodných k oblekom a kostýmom.

Imidž je dôležitý, ale pre nás je prioritou Váš zrak a aj preto kladieme na našich vlastných prevádzkach veľký dôraz na poradenstvo a výber správneho modelu slnečných okuliarov na základe Vašich požiadaviek.

 

Ak Vás zaujali naše okuliare, neváhajte ich vyskúšať. Za nás hovorí 13. ročná história a množstvo spokojných zákazníkov.

Prečítajte si našu Knihu návštev, je úplne reálna, zo života, žiadne prikrášlené príbehy. Reálne skúsenosti našich zákazníkov.