Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Predstavujeme Vám slnečné okuliare

Model 805 z novej kolekcie Optimal 2014.

Charakteristickou črtou tohto modelu celoročných slnečných okuliarov je  jednoznačne variabilita jeho dizajnu v použití s rôznymi technológiami zorníkov.  

Predstavujeme Vám slnečné okuliare

Model 805 z novej kolekcie Optimal 2014.

Charakteristickou črtou tohto modelu celoročných slnečných okuliarov je  jednoznačne variabilita jeho dizajnu v použití s rôznymi technológiami zorníkov.  

Zatiaľ čo model 805 s tmavými polykarbonátovými polarizačnými zorníkmi ako aj model 805A s polykarbonátovými zorníkmi sú v znamení unisex športovej elegancie a budú vhodné na športové aktivity, bežné nosenie a hodia sa aj k obleku resp. nešportovému odevu, tak model 805B s polykarbonátovými Optimal Revo modrými zorníkmi je dizajnovo aj funkčne predurčený na šport či šoférovanie alebo pobyt pri mori a na horách.

Funkčné vlastnosti jednotlivých zorníkov  týchto slnečných okuliarov vychádzajú zo základných vlastností polykarbonátu, všetky 3 typy zorníkov sú UV 400 s kategóriou filtra 3 určené na bežné nosenie, ostré slnečné žiarenie, na hory, k vode a na použitie v cestnej premávke a majú optickú triedu 1.

Model 805A má polykarbonátové zorníky, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mechanickým vplyvom, sú ideálne nárazuvzdorné, netrieštivé a majú výborné optické vlastnosti.

Model 805 má polykarbonátové polarizačné zorníky, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickým vplyvom, sú ideálne nárazuvzdorné, netrieštivé a majú výborné optické vlastnosti. Polarizácia pracuje na princípe polarizovaného svetla dvoch na seba kolmých rovín horizontálnej a vertikálnej roviny. Zabezpečí usporiadanie svetelného spektra, ktoré eliminuje nepríjemné reflexy, odrazy od vody, lesklých plôch, snehu, ľadu, mokrej cesty atď. a zároveň zostruje videnie.

Model 805B má polykarbonátové Optimal Revo modré zorníky ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mechanickým vplyvom, sú ideálne nárazuvzdorné, netrieštivé a majú výborné optické vlastnosti. Komplex antireflexných zrkadlových vrstiev zostruje videnie pri prechodoch z ostrého slnka do tieňa, zabezpečuje vysokú ostrosť a komfort videnia, eliminuje nepríjemné odrazy od vody, lesklých plôch, snehu, ľadu, mokrej cesty. 

Rám týchto slnečných okuliarov je vyrobený v technológii Optimal Flex v typickej optimalovej lesklej čiernej farbe, je ľahký, pevný, extrémne pružný, veľmi odolný, trvácny, s pamäťou – ideálne sa prispôsobuje tvári používateľa a po krátkom čase nosenia si zapamätá tvar jeho tváre.

Pri skúšaní  všetkých slnečných okuliarov je potrebné nechať si dostatok času na skúšanie. Slnečné okuliare „sedia“ správne vtedy, ak čo najviac zakrývajú samotné oči a ich okolie, ak slnečné žiarenie nepresvitá z vrchu, zo spodu a ani z boku. Samozrejme by okuliare nikde nemali tlačiť alebo vytvárať nepríjemný pocit tlaku či zovretia.

Ak si vyberiete model 805 v akomkoľvek z 3 spomínaných variantov, získate v ňom ideálneho, funkčného, iba 25 gramov vážiaceho, celoročného, skvele vyzerajúceho a dizajnovo nadčasového ochrancu Vášho zraku.