Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Povedali o Optimale - Štefan Pčola (cyklotrial)

Cyklotrialu sa venujem od svojich 11 rokov. Som 16 násobný majster SR. V roku 1998 som získal titul majstra sveta. Svoju súťažnú kariéru som ukončil v roku 2006 titulom majstra Európy a na majstrovstvách sveta 3.miestom v profi kategórii Master.

Okrem súťažných výsledkov som držiteľom svetového rekordu v jazde na zadnom kolese bicykla s výkonom 40,5 km.

Povedali o Optimale - Štefan Pčola (cyklotrial)

Od apríla 2011 pôsobím ako reprezentačný tréner cyklotrialu a prezident slovenskej cyklotrialovej únie SCÚ. Na bicykli jazdím a trénujem neustále, zúčastňujem sa na rôznych promo akciách. Aj preto je nevyhnutné, okrem jazdenia na bicykli vedieť aj dobre šoférovať auto, aby som sa rýchlo a bezpečne presunul tam, kam chcem.

Od roku 2005 v týchto mojich aktivitách pri „zdolávaní prekážok“ mi pomáha Optimal sport sunglasses.

Pre spoluprácu s Optimalom som sa rozhodol nielen z dôvodu kvality okuliarov, ale aj kvôli ich modernému dizajnu a širokému výberu modelov. Každé okuliare prechádzajú prísnou výstupnou kontrolou kvality, každý výrobok je skúšaný a certifikovaný v odbornom skúšobnom ústave.

Som rád, že aj ja, svojimi postrehmi z každodenného používania okuliarov, môžem prispieť k vývoju nových modelov. Na biku, v aute, na snehu, vždy si chránim zrak. Vždy s Optimalom!

O tom, že okuliare Optimal sport sunglasses sú atraktívne aj pre ženy, svedči fakt, že moja manželka Janka, na ne nedá dopustiť a vždy sa farebne a štýlovo „doladí“ slnečnými okuliarmi Optimal. Janka sa venuje body fitnessu. V tomto roku 2011 skončila v majstrovstvách Slovenska v Piešťanoch v kat. bikiny na 3.mieste.

 Štefan Pčola