Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Podeľte sa o svoju skúsenosť s Optimalkami a získajte okuliare alebo zľavovú poukážku!

Vážení zákazníci, milí priatelia Optimalu,

pred nedávnom sme Vás požiadali o vyjadrenie Vášho názoru k novej kolekcii v 2 anketách.

Týmto sa Vám chceme za Vaše názory  poďakovať, novú kolekciu Vám  už čoskoro predstavíme.

Ďakujeme Vám - aj Vy tvoríte Optimal :-)

Podeľte sa o svoju skúsenosť s Optimalkami a získajte okuliare alebo zľavovú poukážku!

Žiadna nová kolekcia by však nemohla vzniknúť bez spätnej väzby, ktorej sa nám od Vás našťastie dostáva vo veľkej miere už od prvých krokov a rokov Optimalu.

Ďakujeme za všetky Vaše názory, skúsenosti aj konštruktívnu kritiku, ktoré nám prezentujete či už osobne, mailom, telefonicky, na sociálnej sieti či na našej stránke v Knihe návštev.

 

Teraz by sme radi odmenili prvých 20tich z Vás, ktorí sa rozhodnete podeliť o svoju skúsenosť s okuliarmi Optimal a napíšete nám o tom email.

Prví 10 získajú od nás ako darček naše slnečné okuliare s technológiou modrého Reva a druhá desiatka z Vás získa ako darček 50% zľavovú poukážku na nákup slnečných okuliarov.

 

Čo preto spraviť?

Napíšte nám email na info@optimalsport.sk a podeľte sa o svoju skúsenosť s Optimalkami a povoľte nám Váš príbeh zverejniť na našej web stránke a sociálnej sieti.

 

Darované okuliare sú model 720r Lux v cene 39,50€, s odľahčeným rámom Optimal Komfort, nastaviteľnými nosníkmi a so zorníkmi polykarbonát modré Revo v kategórii filtra 3 pri 100%UV a optickej triede 1.

 

 Ďakujeme, Váš Optimal team :-)