Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Na toto sme hrdí!

Fotochromatická novinka!

Na toto sme hrdí!

Predstavujeme Vám model 426 fotochromatický s pamäťovým rámom v technológii Optimal Flex.

 

Ako pracuje:

Fotochromatické zorníky Optimal sa prispôsobujú intenzite slnečného žiarenia a UV žiarenia.

V oslnivom prostredí stmavnú, začiatok reakcie tmavnutia je už po 1 sekunde. V menej oslnivom prostredí potom naopak zblednú.

Keďže celý proces stmavovania a blednutia je závislý od UV žiarenia pri použití okuliarov v aute je nutné zobrať do úvahy, že čelné sklo auta určitú časť UV žiarenia odfiltruje. Zorníky majú však v každom stave stmavnutia špeciálnu skúšku na použitie v cestnej doprave a rozpoznanie signálnych svetiel a sú tak vhodné do auta a na použitie v cestnej premávke.

 

Ako Vás ochráni:

Odolný polykarbonátový zorník, 100% UV, 400nm, optická trieda 1, kategória filtra pre svetlý stav 1  a pre tmavý stav 3, plne v súlade s najnovšou technickou normou na slnečné okuliare z roku 2015 a 2016.

 

Čo pre Vaše oči zabezpečí:

Rozhodne vysoký komfort videnia v rozsahu až troch kategórií filtrov - kategórie 1, kategórie 2 a kategórie 3. Pri premenlivom počasí či pri celodennom nosení plynule reagujú na zmeny slnečného žiarenia, oči sú tak pokojné, videnie ostré a stabilné, nedochádza k žmúreniu ani namáhaniu očí. Pri ostrom slnečnom žiarení vynikajúce do mesta, k vode, na hory.

 

Akú má farbu zorníkov: 

V svetlom stave žltú, v tmavom stave zelenošedú. Farebný odtieň žltej prechádzajúcej do zelenošedej pôsobí na oči upokojujúco, zostruje videnie, ideálne aj na pobyt v prírode, neskresľuje videnie.

 

Čo Vás upúta:

Jednoduchý, čistý dizajn v modeli, ktorý dobre sadne na tvár a zabezpečí periférne videnie.

 

Čo Vás prekvapí:

Ľahkosť celého modelu, iba 28 gramov, vhodný aj na každodenné a dlhé nosenie. Rám Optimal Flex sa ideálne prispôsobí tvaru tváre, je pevný, pružný a odolný. Tento model má navyše nastaviteľný nosník, čo je pri takýchto športových modeloch veľkou prednosťou a dobre tak sadne širokej škále užívateľov.

 

Čo oceníte:

Funkčnosť okuliarov ako celku, ich spoľahlivosť a odolnosť počas celého roka.

 

Prečo odporúčame:

Kvalita zorníkov, ich funkčnosť v spojitosti s Flex rámom v overenom modeli je zárukou spokojnosti.

 

Komu odporúčame:

Tento model bude neoceniteľným pomocníkom pre bežcov, cyklistov, turistov, dovolenkárov a zároveň je vhodný aj na bežné nosenie.