Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Keď prehovorí šéf... :-)

Čo sa stane, keď slovo dostane šéf ? Je naozaj Slovák ? Ako a prečo založil Optimal ? Ako hodnotí obdobie od založenia Optimalu ?  Aké boli jeho priority pri zakladaní Optimalu ? Čo rád robí vo voľnom čase ?

So slovami zakladateľa Optimalu ste sa už mohli stretnúť napríklad v tomto článku na našom blogu http://www.optimalsport.sk/blog/prvykrat-na-nasej-stranke-prvykrat-optimal/. A najnovšie v  príspevku na našej stránke na sociálnej sieti z 3.8.2013.

Prehovoriť ho k predstaveniu Optimalu sa nám však podarilo až pre www.mtbiker.sk :

Keď prehovorí šéf... :-)

V pondelok prelomového týždňa júla a augusta čakala náš pracovný team klasická hodnotiaca porada a augustový plán.  Pri hodnotení návštevnosti našej web stránky mi kolegovia oznámili, že nám stúpa návštevnosť zo stránky mtbiker.sk  a navrhli, aby sme sa bikerom ako slovenská značka Optimal predstavili trochu inou formou ako len odbornými faktami, ktoré nájdu aj na stránke.  

Vraj mám písať ja sám, ja som Optimal stvoril, vdýchol mu život, od 2005 s ním žijem 24 hod denne a navyše jazdím na bicykli. Jediné, čo mi vtedy blyslo hlavou bolo, že mojich nepravidelných ranných 15 km, bude tak akurát na smiech, hoci mi je jasné, že písať treba o okuliaroch a nie o bicyklovaní po Trenčíne.

 Keď som prvýkrát uvažoval o založení Optimalu a aj potom neskôr v ďalších fázach vývoja Optimalu, nikdy som nemyslel na konkrétny šport alebo účelové použitie. V hlave som mal niekoľko základných podmienok, najmä, aby si čo najširšia vrstva ľudí na Slovensku mohla chrániť zrak počas celého roka naozaj kvalitnými slnečnými okuliarmi za optimálnu cenu. Bezpečnosť, funkčnosť, dizajn, zdravie a rozšírenie odborného povedomia o slnečných okuliaroch boli pre mňa ďalšími prioritami.

 

Viac na http://www.mtbiker.sk/clanky/6430/slnecne-okuliare-optimal-vasa-slovenska-znacka.html