Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Blog

1 2 3 ... 17 18
 • Prvýkrát Optimal? Prvýkrát na našej stránke? Toto leto si všímame zvýšený záujem o našu slovenskú značku Optimal a preto by sme chceli venovať pár slov tým, ktorí sa s nami stretávajú po prvýkrát.   Ste na našej stránke práve teraz  po prvýkrát ? Poznáte Optimal ? Čo je to za značka ? Aké sú to okuliare ? Sú vhodné na šoférovanie ? Sú dámske či pánske ? Sú aj na bežné nosenie ? Sú všetky len športové ? Ktoré sú elegantné ? Tieto otázky sú len časť z otázok, ktoré sa nás pýtajú zákazníci na našich prevádzkach, na prevádzkach našich partnerov alebo prostredníctvom emailov, keď sa stretnú s Optimalom po prvý raz. Ak ste aj Vy u nás práve teraz po prvýkrát, dovoľte nám, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili.
 • Novinky Leto 2018 Pridané 13.07.2018

  Novinky Leto 2018 Aktuálne vlastné firemné predajne. Naše tipy na obľúbené modely. Kolekcia 2018. Sú okuliare len módnym doplnkom? A veľa iných zaujímavých informácií. Aj keď je v dnešnej dobe moderné čítať len nadpisy, veríme, že viacerí z Vás si so záujmom tento článok prečítajú. Prajeme príjemné čítanie :-)
 • Polarizačné slnečné okuliare Pridané 08.06.2018

  Polarizačné slnečné okuliare Vybrali sme pre Vás 9 najobľúbenejších modelov slnečných okuliarov a vložili sme do nich kvalitné polarizačné polykarbonátové zorníky (hovorovo sklá).
 • Bratislava - nová prevádzka Pridané 01.03.2018

  Bratislava - nová prevádzka S radosťou oznamujeme všetkým zákazníkom, priateľom a podporovateľom Optimalu, že sme sa vrátili do Bratislavy. Od dnes nás nájdete v OC RETRO Bratislava Ružinov.
 • Počet hlasov: 910
1 2 3 ... 17 18