Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Blog

1 2 3 ... 16 17
 • Polarizačné slnečné okuliare Pridané 08.06.2018

  Polarizačné slnečné okuliare Vybrali sme pre Vás 9 najobľúbenejších modelov slnečných okuliarov a vložili sme do nich kvalitné polarizačné polykarbonátové zorníky (hovorovo sklá).
 • Bratislava - nová prevádzka Pridané 01.03.2018

  Bratislava - nová prevádzka S radosťou oznamujeme všetkým zákazníkom, priateľom a podporovateľom Optimalu, že sme sa vrátili do Bratislavy. Od dnes nás nájdete v OC RETRO Bratislava Ružinov.
 • Počet hlasov: 813
 • Novoročné prianie. Pridané 01.01.2018

  Novoročné prianie. Milí naši zákazníci, priatelia a fanúšikovia Optimalu, v novom roku 2018 Vám prajeme hlavne veľa zdravia, rodinnej pohody, splnených prianí a cieľov v osobnom aj pracovnom živote.
 • 13. zimná sezóna Optimalu Pridané 13.12.2017

  13. zimná sezóna Optimalu V decembri 2017 vstupujeme s Optimalom už do svojej 13. zimnej sezóny. Rozhodli sme sa v nej ponúknuť Vám výnimočné jedinečné zľavy lyžiarskych okuliarov Optimal. Zľavy sú v dvoch výškach podľa typu modelov a to zľavy 25 % a 50 % z pôvodnej ceny okuliarov. Tí, ktorí nás sledujete po celý čas od roku 2005 viete, že zľavy nezvykneme poskytovať.  Ale  ak ich poskytneme, nikdy ich nedávame zo žiadnych vopred navýšených cien ako je to bežnou praxou v rôznych komoditách. Veríme preto, že si v tejto výnimočnej akcii vyberiete pre seba tie správne lyžiarske okuliare. Radi Vás oboznámime s našimi modelmi, ich funkciami, ich ochranou pred UV žiarením ako aj ich účelovosťou použitia podľa zorníkov. Správne vybrané lyžiarske okuliare sa tak naozaj stanú ochranou Vašich očí pred slnkom, snehom, vetrom, hmlou či podobnými nástrahami počasia a zasneženého svahu. Na našej stránke na sociálnej sieti Vám budeme počas tejto zimnej sezóny niektoré modely lyžiarskych okuliarov bližšie predstavovať.
1 2 3 ... 16 17