Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. X

Blog

1 2 ... 15 16 17 18
 • Nová kolekcia Optimal 2011 Pridané 04.05.2013

  Nová kolekcia Optimal 2011 Pred niekoľkými dňami sme uviedli už druhú časť kolekcie slnečných okuliarov Optimal pre rok 2011. Táto kolekcia slnečných okuliarov je výnimočná najmä tým, že ste sa na nej podielali aj vy naši zákazníci svojimi návrhmi, postrehmi a požiadavkami. Modelový rad slnečných okuliarov Optimal Lux sme teda spoločnými silami rozšírili a obnovili o slnečné okuliare 706M, 706L, 703, 703B a 703 červené revo.
 • Nová kolekcia 2012 Pridané 04.05.2013

  Nová kolekcia 2012 Prinášame Vám prvú novú kolekciu slnečných okuliarov Optimal 2012 začínajúcu kódom 411. Nová kolekcia už tradične zahŕňa športové modely s obľúbenou antireflexnou technológiou Revo. Nezabúdame však ani na Vás, ktorí skôr preferujete športovú eleganciu. Keďže je zima v plnom prúde, zaradili sme aj slnečné okuliare s odnímateľnou penou. V Optimale ste si už zvykli, že naše slnečné okuliare výborne sedia a vysoká kvalita je pre nás samozrejmosťou, inak tomu nie je ani pri tejto novej kolekcii – nové modely si určite obľúbite!
 • Poďakovanie za úspešnú zimnú sezónu S pribúdajúcimi jarnými slnečnými lúčmi sa nám postupne zimná perina pokrývajúca naše hory a lyžiarske strediská na Slovensku zmenšuje. Aj pre Optimal je tu teda čas bilancovania zimnej sezóny. Z našich interných štatistík vyplýva, že túto zimnú sezónu sa opäť rozrástol počet lyžiarov a snowboardistov, ktorí si vychutnali krásy hôr a radosť z pohybu práve cez okuliare Optimal. Táto skutočnosť nás prirodzene teší a ďakujeme za Vaše emailové správy, pozdravy a fotografie, ktoré ste nám zo zasnežených hôr Slovenska ale aj zahraničia posielali počas celej zimnej sezóny. Najviac nás však teší Vaša spokojnosť s produktmi Optimal a je pre nás zaväzujúca aj do budúcnosti, aby sme stále prinášali špičkovú kvalitu pod našou - Vašou slovenskou značkou Optimal. Ďakujeme! Team Optimal
 • Optimal a fitness Pridané 04.05.2013

  Optimal a fitness Optimal sa v apríli a v máji zúčastnil dvoch veľmi zaujímavých podujatí v rámci fitness na Slovensku, ktoré organizovala Asociácia Fitness Gabrhel Trenčín pod vedením prezidenta asociácie Dipl. tr. Milana Gabrhela. V apríli to bola súťaž Miss Fitness 2011 – Česko-Slovenská exhibičná súťaž v Trenčíne a v máji zasa Majstrovstvá Slovenska Fitness žien v Piešťanoch. Všetky finalistky Miss Fitness ako aj víťazky Majstrovstiev Slovenska Fitness boli obdarované slnečnými okuliarmi Optimal. Pozrite si pár fotografií z týchto podujatí:
 • Predajne Pridané 04.05.2013

  Predajne Mnohí zákazníci sa nás často pýtajú ako vznikla myšlienka prezentačno-predajných jednotiek Optimal. V sekcii Predajne sme pre Vás preto pripravili malý prierez históriou prezentačno-predajných jednotiek. Dozviete sa od kedy existujú, čo ich tvorí, prečo sú v otvorených priestoroch, čo ich odlišuje od konkurencie a aká je ich spoločná myšlienka.  
1 2 ... 15 16 17 18